wolfpak.pl

OPAKOWANIA
EKO

Z roku na rok coraz więcej osób przykłada dużą wagę do świadomych zakupów, dlatego zwiększonym zainteresowaniem cieszą się ekologiczne rozwiązania. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów eko: taśmy papierowe, kartony, koperty kurierskie, torby papierowe oraz folie biodegradowalne.  

Strona główna » Opakowania EKO

01

wolfpak.pl

TAŚMY
PAPIEROWE PODGUMOWANE

Ekologiczna taśma papierowa KRAFT na kleju roślinnym. Produkt stosowany do zaklejania ciężkich pudeł kartonowych. Aktywowany wodnie klej bardzo mocno wchodzi w strukturę kartonu, co sprawia, że taśma permanentnie wiąże się z powierzchnią. Może być stosowana jako plomba, wzmocnienie krawędzi lub uszczelnienie. W ofercie posiadamy wersje dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku. 
 
Produkt biodegradowalny.

02

wolfpak.pl

TAŚMY
PAPIEROWE KRAFT

Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych taśm pakowych, wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów. Zastosowanie naturalnego i wytrzymałego papieru KRAFT sprawia, że produkt podlega recyklingowi. Taśma pokryta jest wysokiej jakości klejem kauczukowym.
Dostępne kolory: brąz i biały. 

03

wolfpak.pl

KARTONY

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opakowań kartonowych i pudeł klapowych. Produkty są wykonywane z najwyższej jakości papieru i tektury. Oferujemy rozwiązania zgodne z potrzebami oraz wymogami klientów.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

04

wolfpak.pl

TORBY
PAPIEROWE

Ekologiczne torby papierowe z uchwytem skręcanym to mocna i wytrzymała alternatywa dla toreb foliowych. W 100% podlegają recyklingowi i są w pełni biodegradowalne.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

05

wolfpak.pl

KOPERTY
PAPIEROWE DO E-COMMERCE

W ofercie posiadamy torby papierowe do handlu internetowego z opcja łatwego otwierania i możliwością zwrotu, które są świetną alternatywą dla foliopaków kurierskich. Biodegradowalne koperty wykonane są z mocnego papieru KRAFT  i nadają się w 100% do recyklingu
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.  

06

wolfpak.pl

KOPERTY
FOLIOWE

Foliopaki kurierskie to bardzo popularna oraz praktyczna forma pakowania i transportu towarów. Koperty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, które chronią przesyłki przed czynnikami atmosferycznymi, uszkodzeniami czy niepożądaną ingerencją.
Foliopaki mogą posiadać nadruk fleksograficzny do 8 kolorów, indywidualną numerację czy kod kreskowy.

Możliwość zastosowania folii biodegradowalnych lub pochodzących w 100% z recyklingu .

Opakowania foliowe - koperty foliowe kurierskie

07

wolfpak.pl

TORBY
FOLIOWE

W ofercie posiadamy torby DKT oraz MARKET, wykonane z wysokiej jakości folii LDPE, HDPE , MDPE. Torby mogą posiadać nadruk fleksograficzny do 8 kolorów, błyszczący lub matowy lakier oraz laminację

Możliwość zastosowania folii biodegradowalnych lub pochodzących w 100% z recyklingu.

Torby foliowe z nadrukiem

08

wolfpak.pl

FOLIE
BĄBELKOWE BIO

Folia bąbelkowa to bardzo popularny materiał opakowaniowy. Dzięki zastosowaniu pęcherzyków powietrza, folia świetnie chroni produkt przed
uderzeniem czy zgnieceniem w transporcie , zachowując jednocześnie swoją elastyczność. Dodatkowo jest odporna na czynniki zewnętrzne, wilgoć czy zabrudzenia.
Idealnie nadaje się do pakowania szkła, ceramiki, mebli czy elektroniki.

W ofercie posiadamy folię BIO oraz pochodzącą w 70% z recyklingu

Opakowania foliowe - Folia bąbelkowa

09

wolfpak.pl

WYPEŁNIACZE
BIO

W pełni ekologiczny wypełniacz do kartonów i przesyłek w formie chrupek. Wyprodukowany z materiałów pochodzenia roślinnego, w pełni biodegradowalny i kompostowalny. Łatwo wypełnia wolne przestrzenie i doskonale zabezpiecza przesyłkę w transporcie.