wolfpak.pl

opakowania

eko

Z roku na rok coraz więcej osób przykłada dużą wagę do świadomych zakupów, dlatego zwiększonym zainteresowaniem cieszą się ekologiczne rozwiązania. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów eko m.in.: taśmy papierowe, kartony, koperty kurierskie, torby papierowe oraz folie biodegradowalne.  

01

wolfpak.pl

Taśmy papierowe podgumowane
Ekologiczna taśma papierowa KRAFT na kleju roślinnym. Produkt stosowany do zaklejania ciężkich pudeł kartonowych. Aktywowany wodnie klej bardzo mocno wchodzi w strukturę kartonu, co sprawia, że taśma permanentnie wiąże się z powierzchnią. Może być stosowana jako plomba, wzmocnienie krawędzi lub uszczelnienie. W ofercie posiadamy wersje dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku. 
 
Produkt biodegradowalny.

02

wolfpak.pl

Taśmy papierowe kraft
Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych taśm pakowych, wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów. Zastosowanie naturalnego i wytrzymałego papieru KRAFT sprawia, że produkt podlega recyklingowi. Taśma pokryta jest wysokiej jakości klejem kauczukowym.
Dostępne kolory: brąz i biały. 

03

wolfpak.pl

Kartony
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opakowań kartonowych i pudeł klapowych. Produkty są wykonywane z najwyższej jakości papieru i tektury. Oferujemy rozwiązania zgodne z potrzebami oraz wymogami klientów.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

04

wolfpak.pl

torby papierowe

Ekologiczne torby papierowe z uchwytem skręcanym to mocna i wytrzymała alternatywa dla toreb foliowych. W 100% podlegają recyklingowi i są w pełni biodegradowalne.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

05

wolfpak.pl

KOPERTY PAPIEROWE DO
E-COMMERCE 
W ofercie posiadamy torby papierowe do handlu internetowego z opcja łatwego otwierania i możliwością zwrotu, które są świetną alternatywą dla foliopaków kurierskich. Biodegradowalne koperty wykonane są z mocnego papieru KRAFT  i nadają się w 100% do recyklingu
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.  

06

wolfpak.pl

koperty foliowe

Foliopaki kurierskie to bardzo popularna oraz praktyczna forma pakowania i transportu towarów. Koperty wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, które chronią przesyłki przed czynnikami atmosferycznymi, uszkodzeniami czy niepożądaną ingerencją.
Foliopaki mogą posiadać nadruk fleksograficzny do 8 kolorów, indywidualną numerację czy kod kreskowy.

Możliwość zastosowania folii biodegradowalnych lub pochodzących w 100% z recyklingu .

07

wolfpak.pl

torby foliowe

W ofercie posiadamy torby DKT oraz MARKET, wykonane z wysokiej jakości folii LDPE, HDPE , MDPE. Torby mogą posiadać nadruk fleksograficzny do 8 kolorów, błyszczący lub matowy lakier oraz laminację

Możliwość zastosowania folii biodegradowalnych lub pochodzących w 100% z recyklingu.

08

wolfpak.pl

folie bąbelkowe bio

Folia bąbelkowa to bardzo popularny materiał opakowaniowy. Dzięki zastosowaniu pęcherzyków powietrza, folia świetnie chroni produkt przed
uderzeniem czy zgnieceniem w transporcie , zachowując jednocześnie swoją elastyczność. Dodatkowo jest odporna na czynniki zewnętrzne, wilgoć czy zabrudzenia.
Idealnie nadaje się do pakowania szkła, ceramiki, mebli czy elektroniki.

W ofercie posiadamy folię BIO oraz pochodzącą w 70% z recyklingu

09

wolfpak.pl

Wypełniacze bio
W pełni ekologiczny wypełniacz do kartonów i przesyłek w formie chrupek. Wyprodukowany z materiałów pochodzenia roślinnego, w pełni biodegradowalny i kompostowalny. Łatwo wypełnia wolne przestrzenie i doskonale zabezpiecza przesyłkę w transporcie.