Strona główna » Taśmy pakowe

Taśmy Pakowe
Oferujemy taśmy w kolorach: brąz, transparent lub biały.

01

wolfpak.pl

TAŚMA
NA FOLII BOPP

Taśma pakowa wykonana z bardzo wytrzymałej taśmy polipropylenowej. Mocna i chętnie wybierana taśma o szerokim zastosowaniu — od klejenia kartonów, tektury i paczek do oklejania plastikowych pojemników oraz folii. Taśmy pakowe klejące z polipropylenu to uniwersalne rozwiązanie, niezawodne i praktyczne. Dodatkowym atutem taśm polipropylenowych jest stosunek jakości do ceny. To doskonały wybór zwłaszcza dla firm zużywających znaczne ilości taśmy pakowej.

 • Uniwersalna taśma klejąca
 • Nietoksyczne materiały najwyższej jakości
 • Produkt cieszący się zaufaniem
 • Dostępne kolory: brązowy, transparentny i biały
 • Rodzaj użytego kleju: akryl, kauczuk syntetyczny, solvent
 • Długość: 45m, 50m, 54m, 60m, 66m, 90m, 100m, 108m, 120m, 132m, 990m.
  Istnieje możliwość wykonania niestandardowego nawoju na taśmie
 • Szerokość: 19,25,38,48,50,75,100,150 mm
Taśma pakowa klejąca w kolorach: brąz, transparent lub biały

02

wolfpak.pl

TAŚMA PAPIEROWA

Ekologiczna taśma pakowa wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów sprawdzi się zarówno w domu, jak i w firmie. Zastosowanie naturalnego i wytrzymałego papieru KRAFT sprawia, że produkt podlega recyklingowi, a w efekcie w środowisku pozostaje mniej odpadów. Taśmę papierową pokrywa wysokiej jakości klej kauczukowy, odpowiadający za wytrzymałość taśmy i zapewniający komfort podczas użycia. Taśmy pakowe i opakowania z papieru są bardzo dobrze odbierane przez klientów, a dodatkowo przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju firm. Materiał nietoksyczny.

 • Ekologiczna taśma pakowa
 • Wykonana z najlepszych materiałów
 • Hit branży wysyłkowej
 • Dostępne kolory: brązowy i biały
 • Dwa rodzaje: z klejem samoprzylepnym lub aktywowane wodnie (podgumowane), z klejem naturalnym (skrobia ziemniaczana/bio)
  100% ekologiczne
 • Długość: 50, 100, 150, 300m
  Istnieje możliwość wykonania niestandardowego nawoju na taśmie
 • Szerokość: 48, 50, 60, 70, 75mm
Papierowa taśma klejąca - pakowa

Jakość opakowania ma znaczenie. Postaw na wytrzymałe taśmy pakowe Wolfpak i nie martw się o swoje przesyłki!

Polecany producent taśmy klejącej

Wytrzymałe taśmy pakowe do różnych zadań

Praktyczne, wydajne, niezawodne taśmy klejące

Dostępne w kolorach: białym, transparentnym i brązowym, w wersji standardowej i bio

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Konkurencyjne ceny, szybka wysyłka

Taśmy pakowe dla eko firm

Dbasz o planetę i chcesz, by Twoje przesyłki wywierały minimalny wpływ na środowisko? Wypróbuj papierową taśmę pakową z klejem kauczukowym!

Taśmy pakowe w najlepszych cenach

W Wolfpak dbamy zarówno o jakość oferty, jak i satysfakcję klientów. Oferujemy taśmy klejące pakowe najwyższej jakości, w najlepszych cenach, a do tego fachowe doradztwo naszych ekspertów i bezproblemowy kontakt!

Wolfpak — zaufany producent taśm pakowych

Dobra taśma pakowa to uniwersalny gadżet, który sprawdzi się w domu i w pracy. Polski producent taśm pakowych Wolfpak od ponad dekady zaopatruje przedsiębiorców w wysokiej jakości taśmy pakowe. Szeroka oferta obejmująca taśmy klejące pakowe, taśmy z nadrukiem, techniczne oraz specjalistyczne pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania dla firm.

Uniwersalne produkty zaufanego producenta taśmy klejącej usprawnią pracę w Twoim przedsiębiorstwie. Stosowanie taśm pakowych najwyższej jakości oznacza niezawodne zabezpieczanie paczek i produktów przed otwarciem i uszkodzeniami z zewnątrz. Warto pamiętać, że dobrze opakowane produkty zmniejszają ryzyko reklamacji i zwrotów, co korzystnie wpływa na opinie klientów, a także środowisko naturalne. Z kolei rozpadające się paczki nigdy nie będą sposobem na rozwój firmy wysyłkowej. Taśmy klejące słabej jakości utrudniają również zabezpieczanie magazynowanych produktów. Z tego względu polecamy korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych akcesoriów wysyłkowych pochodzących od zaufanych producentów taśm pakowych i opakowań.

Rodzaje taśm pakowych

Taśmy pakowe znajdują mnóstwo zastosowań, ale są klasyfikowane głównie jako taśmy klejące do zaklejania opakowań kartonowych. To bardzo popularny rodzaj magazynowego niezbędnika, wykorzystywany między innymi w branży e-commerce. Taśmy pakowe dzielą się na trzy podstawowe kategorie: taśmy akrylowe, taśmy z kauczukiem syntetycznym i taśmy z kauczukiem naturalnym. Dodatkowo wyróżniamy taśmy z polipropylenu, PVC oraz taśmy papierowe.

Dużą popularnością na rynku cieszą się taśmy akrylowe z polipropylenu. To trwałe i praktyczne taśmy pakowe w atrakcyjnych cenach. Dobrze łączą się z opakowaniami kartonowymi i plastikowymi, a do tego zabezpieczają paczki o średniej ciężkości. Przyczepność standardowych taśm akrylowych jest słabsza w niskich temperaturach, dlatego to rozwiązanie nie jest polecane do pakowania produktów wymagających magazynowania w chłodniach.

Za trwalsze rozwiązanie uważa się taśmy kauczukowe, które mogą występować w formie taśm papierowych i foliowych. Zarówno kauczuk syntetyczny, jak i naturalny to duża przyczepność i odporność na temperatury. Wybór taśmy papierowej jest rozwiązaniem najbardziej ekologicznym, ale nie zawsze najbardziej praktycznym. Paczki narażone na działanie wilgoci lepiej zabezpieczy taśma polipropylenowa. Z kolei do paczek o dużej kubaturze poleca się stosowanie taśm wzmacnianych za pomocą włókna szklanego.

Taśma klejąca pakowa — niezbędnik w każdej firmie

Trudno wyobrazić sobie działalność magazynową czy pracę w hurtowniach i sklepach internetowych bez dobrych taśm pakowych. Dobra taśma klejąca pakowa to niezbędnik w każdej firmie. Sprawdza się między innymi do zabezpieczania opakowań przed otwarciem, tymczasowego oznaczania stref w magazynach, a także łączenia i zabezpieczania materiałów w przemyśle i produkcji. Wytrzymałe taśmy klejące pakowe sprawdzą się również w drobnych, prowizorycznych naprawach, chroniąc przedmiot przed dalszymi uszkodzeniami do czasu naprawienia usterki. Taśmy pakowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i skuteczne rozwiązania, poza oczywistym zabezpieczaniem paczek i produktów.

Taśmy pakowe do domu

Prace remontowe, sprzedaż produktów, czy drobne projekty DIY — taśmy pakowe znajdują mnóstwo zastosowań w domu. Im lepsza taśma klejąca, tym chętniej będziesz po nią sięgać. Produkty od dobrych producentów taśm klejących sprawdzą się na przykład przy przeprowadzkach, remontach i generalnych porządkach. Odpowiednie zabezpieczanie rzeczy przedłuża ich świetność, dlatego warto zadbać o bezpieczne zapakowanie wszystkich transportowanych bądź przechowywanych przedmiotów. Wytrzymałą taśmę pakową warto mieć pod ręką także w przypadku drobnych napraw. Taśmy klejące są również chętnie wykorzystywane przez wielbicieli projektów DIY, majsterkowiczów i artystów.

Czy foliowe taśmy pakowe utrudniają recykling kartonu?

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników foliowych taśm pakowych — nie utrudniają one recyklingu kartonu. Taśmy oddzielają się od kartonu w procesie rozwłókniania, po czym trafiają do spalarni. Nieco inaczej jest w przypadku taśm papierowych, gdyż nie zostawiają one żadnych odpadów. Warto jednak podkreślić, że oba rodzaje taśmy pakowej umożliwiają recykling opakowań kartonowych, co bez wątpienia jest istotną informacją zwłaszcza dla przedsiębiorców troszczących się o środowisko naturalne. Wolfpak — producent taśmy klejącej — oferuje zarówno taśmy pakowe z folii, jak i z papieru, dzięki czemu nie musisz decydować się na produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań w 100%.

Uniwersalne taśmy pakowe — co wybrać?

Przy wyborze taśm pakowych dla firm warto zwrócić uwagę zarówno na materiał wykonania, jak i producenta. Taśmy klejące różnią się cenami, jakością i estetyką — zaufany dostawca zaoferuje nam produkty, które będą łatwe w użyciu i trwałe. Decydując się na zakup taśm pakowych, warto zwrócić uwagę także na szerokość i długość taśmy oraz rodzaj użytego kleju. Kolejnym istotnym czynnikiem jest kolor taśmy, który może wyróżnić Twoją firmę na tle innych i sprawić, że nazwa biznesu będzie lepiej zapamiętywana. Wielu przedsiębiorców decyduje się na personalizowane taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem firmowym, by w ten sposób zwrócić uwagę klientów i utrwalić w ich pamięci wizerunek marki. Nadruki stosuje się także w przypadku taśm ostrzegawczych, niezbędnych przy transportowaniu delikatnych przesyłek czy wyznaczaniu niebezpiecznych powierzchni.

Niektórzy zwracają również uwagę na temperatury, w jakich taśma klejąca zachowuje swoje właściwości. W tym przypadku znaczenie ma rodzaj użytego kleju. Uniwersalny klej kauczukowy, występujący między innymi w papierowych taśmach pakowych Wolfpak, zachowuje swoje właściwości także w minusowych temperaturach. Z kolei standardowa taśma akrylowa może tracić przyczepność w warunkach bardzo niskich temperatur sięgających poniżej zera.

Taśmy pakowe do zadań specjalnych — najmocniejsze taśmy klejące

W niektórych przypadkach ochrona paczek i produktów magazynowych wymaga zastosowania solidniejszych materiałów. Wytrzymałe taśmy klejące są szczególnie poszukiwane przez firmy wysyłkowe. Każda paczka przechodzi długą drogę, zanim trafi w ręce odbiorcy, a w tym czasie jest narażona na uszkodzenia mechaniczne. Taśma pakowa chroni karton przed rozpadem i sprawia, że przedmioty umieszczone w środku są bezpieczne. Do zadań specjalnych polecamy super wytrzymałe taśmy pakowe na folii Bopp, wykonane z nietoksycznej folii polipropylenowej. W ofercie firmy Wolfpak znajdziesz uniwersalne taśmy klejące pakowe w kolorze brązowym, białym i transparentnym, dzięki czemu z łatwością wybierzesz rodzaj folii odpowiedni do określonych zadań. Warto zwrócić uwagę także na taśmy pakowe wzmacniane włóknem szklanym, które nie mają sobie równych w przypadku dużych i ciężkich paczek.