Strona główna » Taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne
Taśmy techniczne, jednostronne i dwustronne

01

wolfpak.pl

TAŚMA
NAPRAWCZA

Taśmy naprawcze DUCT TAPE wyróżniają się swoją uniwersalnością zastosowań i niezawodnością w działaniu. Dzięki wzmocnieniu polietylenowego nośnika tkaninową siatką, produkt jest bardzo odporny na ścieranie, rozdarcia oraz wilgoć. Taśma świetnie sprawdzi się w doraźnych naprawach, pracach montażowych czy uszczelnianiu.
Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

02

wolfpak.pl

TAŚMA
OSTRZEGAWCZA

Samoprzylepna taśma służąca do wygradzania powierzchni , wyznaczania ciągów komunikacyjnych czy oznaczania miejsc niebezpiecznych. Zastosowane wyraziste kolory sprawiają, że produkt jest bardzo widoczny i czytelny.  

03

wolfpak.pl

TAŚMA
MALARSKA

Taśmy malarskie i maskujące przeznaczone są do zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni podczas wykonywania prac malarskich i remontowych. Produkt może być wykorzystywany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń oraz budynków. Taśmy są łatwo usuwalne i nie pozostawiają śladów.

04

wolfpak.pl

TAŚMA
DWUSTRONNA

Dwustronne taśmy samoprzylepne, dzięki świetnemu przyleganiu do powierzchni,  są produktem o bardzo szerokim zastosowaniu. Sprawdzą się w podklejaniu dywanów, wykładzin oraz chodników, łączeniu folii izolacyjnych czy mocowaniu listew przyściennych.