Strona główna » Taśma papierowa aktywowana wodą

Taśma papierowa aktywowana wodą

Natychmiastowo klei i doskonale zabezpiecza przesyłki.

02

wolfpak.pl

TAŚMA PAPIEROWA
AKTYWOWANA WODĄ

Taśma papierowa aktywowana wodą to niezawodny produkt pakowy o uniwersalnym zastosowaniu. Taśma wykonana z wytrzymałego papieru KRAFT jest dostępna w wersji klasycznej i wzmocnionej. Sekretem odporności taśmy aktywowanej wodą jest naturalny klej skrobiowy, który zapewnia taśmie doskonałą przyczepność i trwałość. Taśma aktywowana wodą zapobiega również otwieraniu przesyłek przez osoby nieupoważnione — po odklejeniu pozostawia charakterystyczny ślad.

 • Papierowa taśma pakowa wysokiej jakości
 • Bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne
 • Całkowicie biodegradowalna
 • Polecana do paczek o różnej wadze
 • Długość: 50, 100, 150, 300 m
 • Z możliwością wykonania niestandardowego nawoju
 • Szerokość: 48, 50, 60, 70, 75 mm
 • Dostępne kolory: biały i brązowy
 • Możliwość wykonania dowolnego nadruku do 3 kolorów
tasma-papierowa-podgumowana

Niezawodna przyczepność taśmy papierowej aktywowanej wodą

Taśma aktywowana wodą jest wygodna w użyciu — cicha podczas nanoszenia, odporna na działanie wilgoci i temperatur. Natychmiast przykleja się do kartonu i nie traci swojej przyczepności także na zanieczyszczonych powierzchniach.

 • Praktyczna i wygodna taśma aktywowana wodą
 • W 100% biodegradowalna taśma pakowa
 • Wykonana z materiałów najwyższej jakości
 • Nadaje przesyłkom estetycznego wyglądu
 • Z powierzchnią, po której można pisać
 • Doskonale zabezpiecza paczki o różnej wadze

Dlaczego taśma papierowa aktywowana wodą to doskonały wybór?

Do najczęściej wymienianych właściwości taśmy papierowej aktywowanej wodą należy ekologiczne wykonanie. Taśma z papieru nie szkodzi środowisku i łatwo poddaje się recyklingowi — naturalny klej skrobiowy nie stanowi żadnej przeszkody w procesie biodegradacji. Równie istotną cechą papierowej taśmy pakowej jest wytrzymałość. Taśma aktywowana wodą nie rozrywa się w dłoniach i w transporcie, gdzie ma styczność z ostrymi zakończeniami kartonów. Co więcej, taśmę aktywowaną wodą można z powodzeniem stosować jako plombę. Ślad po taśmie uniemożliwi oszustwa i ułatwi rozwiązywanie nieporozumień z klientami, którzy dodatkowo poczują się lepiej ze świadomością, że zawartość przesyłki nie była dotykana przez osoby nieupoważnione.

Zastosowanie taśmy aktywowanej wodą

Taśmy papierowe aktywowane wodą są niezastąpione w branży e-commerce, gdzie estetycznie wyglądające paczki mają istotne znaczenie dla renomy firmy wśród klientów. Mówi się, że to zawartość przesyłki jest najważniejsza, ale w praktyce wszyscy zwracamy uwagę również na to, jak wygląda opakowanie. To właśnie ono stanowi o pierwszym wrażeniu związanym z marką. Czysta, schludna i ekologiczna przesyłka od razu wzbudzi pozytywne skojarzenia z Twoją firmą. Taśmy aktywowane wodą pomagają zachować paczki w nienagannej kondycji, a do tego doskonale zabezpieczają ich zawartość — również przed ingerencją osób nieupoważnionych do otwarcia przesyłki. W związku z tym, taśmy z klejem aktywowanym wodą są numerem jeden w sklepach wysyłkowych.

Taśma tego typu świetnie sprawdzi się także w warunkach domowych, na przykład przy przeprowadzkach. Po powierzchni taśmy papierowej można swobodnie pisać, a dzięki swojej wytrzymałości taśma zabezpieczy także ciężkie kartony.

Wyższy komfort pracy dzięki taśmie pakowej z klejem aktywowanym wodą

Charakterystyczny dźwięk taśmy pakowej na stałe wpisał się w branżę wysyłkową — w halach magazynowych nie stanowi większego problemu. Codzienność wygląda nieco inaczej, gdy magazyn znajduje się w sąsiednim pomieszczeniu sklepu lub pakowanie odbywa się w strefie dostępnej dla klientów. Wtedy hałas generowany przez oklejanie paczek taśmą może przeszkadzać w obsłudze klienta. Taśma papierowa aktywowana wodą to rozwiązanie, które zwiększy komfort pracy ze względu na możliwość cichej aplikacji. Ponadto taśma papierowa pozwala na szybkie zabezpieczanie opakowań, co ma korzystny wpływ na efektywność pracy.