Strona główna » Taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem
Wykonywane według indywidualnych projektów

01

wolfpak.pl

TAŚMA
Z NADRUKIEM

Klasyczna foliowa taśma pakowa z nadrukiem doskonale zabezpiecza paczki, a przy okazji jest prostą i tanią formą reklamy. W Wolfpak oferujemy wytrzymałe taśmy polipropylenowe z mocnym klejem i nadrukami w pełni dopasowanymi do indywidualnych wymagań. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy produkt w 100% zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 • Taśma klejąca wysokiej jakości
 • Z dowolnym nadrukiem
 • Praktyczna i wytrzymała
 • Do pakowania przesyłek o różnej wadze
 • Nadruk na taśmie jest przygotowywany według indywidualnych potrzeb klientów, w maksymalnie 8 kolorach.
 • Długość: 45m, 50m, 54m, 60m, 66m, 90m, 100m, 108m, 120m, 132m, 990m.
  Istnieje możliwość wykonania niestandardowego nawoju na taśmie
 • Szerokość: 19mm, 25mm, 38mm, 48mm, 50mm, 75mm, 100mm, 150 mm
Wysokiej jakości taśmy klejące z nadrukiem

02

wolfpak.pl

TAŚMA
PAPIEROWA Z NADRUKIEM

Taśma papierowa z nadrukiem to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych taśm foliowych. W Wolfpak tworzymy taśmy papierowe z wykorzystaniem wytrzymałego, impregnowanego papieru typu KRAFT, który pokrywamy mocnym klejem kauczukowym lub klejem naturalnym na bazie roślinnej. Dzięki zastosowaniu naturalnego nośnika taśma papierowa jest produktem biodegradowalnym, przez co umożliwia zaangażowanie firmy w ochronę środowiska.

 • Ekologiczna taśma pakowa
 • Z nadrukiem dopasowanym do Twoich potrzeb
 • Elegancka i wytrzymała
 • Biodegradowalna
 • Nadruk na taśmie jest przygotowywany według indywidualnych potrzeb klientów, w maksymalnie 8 kolorach.
 • Długość: 45m, 50m, 60m, 100m, 120m, 150m, 300m.
  Istnieje możliwość wykonania niestandardowego nawoju na taśmie
 • Szerokość: 48mm, 50mm, 60mm, 70mm, 75mm.
Producent taśm klejących z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem Wolfpak

Wyróżnij swoją firmę i zapisz się w pamięci klientów. Personalizowane taśmy z nadrukiem to doskonały element identyfikacji wizualnej biznesu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły korzystnej oferty Wolfpak!

Wytrzymałe taśmy klejące z nadrukiem

Zaufany producent taśm samoprzylepnych

Estetyka dopasowana do Twoich potrzeb

Perfekcyjne wykonanie, najwyższa jakość materiałów

Bezbłędna realizacja, korzystne ceny

Szybki i wygodny kontakt z działem sprzedaży

Taśma z logo firmy — skuteczna reklama Twojego biznesu

Taśma z własnym nadrukiem może stać się elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy, a co za tym idzie, doskonałym sposobem na reklamę. Taśma z nadrukiem firmowym sprawi, że wyróżnisz się na tle innych przedsiębiorców, a klienci lepiej zapamiętają Twoją markę. W dobie ogromnej konkurencji na rynku towarów i usług taśmy pakowe z nadrukiem stają się skuteczną formą promocji biznesu.

Taśma z nadrukiem spełnia także funkcję plomby, zabezpieczając przesyłki przed niepożądaną ingerencją w trakcie transportu.

Taśma klejąca idealnie dopasowana do różnych zadań

Taśmy z nadrukiem firmowym mogą być wykorzystywane do rozmaitych zadań, na przykład do oznaczania paczek i obiektów magazynowych. W Wolfpak przygotujemy dla Ciebie taśmę firmową z logo, taśmę ostrzegawczą, a także ozdobną taśmę, na przykład do paczek PR. Ty wybierasz rodzaj taśmy i motyw, który ma zostać nadrukowany, a my dostarczamy Ci profesjonalny produkt, który nie tylko spełni Twoje wymagania, ale także zapewni maksymalny komfort podczas realizowania zadań w pracy, czy w domu.

Najlepsze taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Uniwersalna taśma samoprzylepna z nadrukiem to rozwiązanie, które sprawdzi się w domu i w firmie. Trudno wyobrazić sobie wygodniejszy sposób na zabezpieczanie i oznaczanie produktów oraz pakowanie przesyłek, bez których nie istnieje współczesny biznes. Praktyczne taśmy samoprzylepne z personalizowanymi nadrukami to hit wśród firm cieszących się największą popularnością na rynku.

Ekologiczne taśmy klejące z nadrukowanym napisem lub wzorem

Poszanowanie środowiska naturalnego to kwestia, na którą zwraca uwagę coraz więcej konsumentów. Również wielu przedsiębiorców chce minimalizować negatywny wpływ działalności firmy na środowisko. Jeśli jesteś osobą, która stawia na zrównoważony rozwój biznesu, ekologiczne taśmy firmowe z pewnością Cię zainteresują. Solidne, estetyczne taśmy klejące Wolfpak z materiałów podlegających recyklingowi mają wspaniałą jakość i pomagają chronić środowisko naturalne. Zadbaj o wizerunek swojej firmy i ciesz się zaufaniem ze strony klientów. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Wolfpak producent taśm z nadrukiem — świetna jakość w dobrej cenie

Wybierając taśmy klejące zaufanego producenta, stawiasz na wysoką jakość w dobrej cenie. Co więcej, masz pewność satysfakcjonującego efektu oraz terminowych dostaw. Przed wykonaniem nadruku na wybranym rodzaju taśmy klejącej tworzymy wizualizację, którą wysyłamy klientowi do akceptacji. Dzięki temu kupujący ma świadomość, jak będzie wyglądać gotowa taśma firmowa, a my niwelujemy ryzyko, że efekt nie spełni oczekiwań. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotowy, by stworzyć dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Taśma firmowa z nadrukiem polskiego producenta Wolfpak to polecany wybór dla firm i klientów indywidualnych.