Strona główna » O FIRMIE

OD
roku na rynku
0
PONAD
Zadowolonych klientów
0
PONAD
m2 wyprodukowanych taśm
0

01

wolfpak.pl

02

wolfpak.pl

Firma WOLFPAK powstała w 2009 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku opakowaniowego w Trójmieście.

Od początku naszej działalności stawialiśmy na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę. Podczas kilkunastu lat ciągłego rozwoju staliśmy się znaczącym producentem taśm samoprzylepnych oraz dystrybutorem materiałów opakowaniowych w Polsce.
Naszą specjalnością są opakowania z indywidualnym nadrukiem, a w szczególności taśmy pakowe. Baza naszych klientów obejmuje zarówno firmy lokalne, odbiorców krajowych, a także partnerów zagranicznych.

Stale pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty o nowe produkty i rozwiązania, kładąc szczególny nacisk na ekologię oraz ochronę środowiska. Jako firma rodzinna przykładamy dużą wagę do kultury pracy, profesjonalizmu oraz dbania o dobre relacje z naszymi partnerami handlowymi. Posiadane doświadczenie oraz szeroka baza produktowa pozwala nam na oferowanie klientom indywidualnych rozwiązań, łączących różne grupy produktowe.

03

wolfpak.pl

Co wyróżnia naszą firmę?

Nasze opakowania produkowane są na zmodernizowanych liniach produkcyjnych z zastosowaniem najnowszych technologii i komponentów.

Mając na uwadze środowisko naturalne systematycznie rozszerzamy gamę produktów o materiały biodegradowalne oraz poddane recyklingowi.

Klientom szukającym indywidualnych rozwiązań na rynku taśm pakowych oferujemy możliwość stworzenia produktu dopasowanego w 100% do wymogów i potrzeb.

Oferujemy doradztwo techniczne w wyborze asortymentu , pomoc graficzną w zaprojektowaniu opakowania oraz obsługę posprzedażową.